شیشه رفلکس

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس؛ شیشه ای است که به عنوان یکی از شیشه های با تقاضا بسیار زیاد در بازار به حساب می آید و  تنوع رنگی و مزیت های موجود در شیشه رفلکس باعث پرطرفداری این نوع شیشه در بازار شده است. این شیشه به عنوان یکی از اولین انتخاب ها برای پنجره در نظر گرفته شده .نا گفته نماند که این شیشه تنها در پنجره استفاده نمی شود در برخی از موارد برای بالکن استفاده می شود و حتی لقب شیشه رفلکس بالکن نیز به آن داده می شود.

مزایای استفاده از شیشه رفلکس

اگر نسبت به خرید شیشه رفلکس اقدام کرده اید، بهتر است بدانید که این شیشه ها حریم خصوصی تان را حفظ می کند. با استفاده از این شیشه ها از اتلاف انرژی جلوگیری می کنید و دمای خانه را به حد مطلوبی می رسانید. نکته جالب این است که این شیشه ها توانایی بیشتری برای بازتاب و جلوگیری از ورود امواج مزاحم و مضر مثل رادیواکتیویته دارند.

سوالات متداول

قیمت شیشه رفلکس چقدر است؟

قیمت شیشه رفلکس به متراژ، رنگ، ضخامت و مقاومت آن بستگی دارد، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ها، با مشاوران شرکت الماس شیشه جهان نما تماس بگیرید.

کاربرد شیشه رفلکس در چه مکان هایی است؟

شیشه رفلکس تنها در پنجره ساختمان های مسکونی یا اداری استفاده نمی شود در برخی از موارد برای بالکن بکار گرفته می شود و حتی لقب شیشه رفلکس بالکن نیز به آن داده می شود.